MR TT Roostermagneet

Omschrijving
De MR-TT Roostermagneet is een eenvoudige magneetscheider die is ontworpen om ferromagnetische deeltjes te scheiden van vrij stromende droge materialen. De basiselementen waaruit het magnetische rooster bestaat, zijn telescopische magnetische buizen (RVS), met een hermetisch gesloten ook in RVS uitgevoerd magnetische kernen. Terwijl het bulkmateriaal door de magnetische buizen valt, vangt een zeer sterk magnetisch veld (gegenereerd door de neodymium NdFeB-magneten in de buizen) alle metaaldeeltjes op aan de oppervlakte van de roosters.
Deze Roostermagneet is voorzien van zeer sterke neodymium magneten en kan zelfs niet volledig magnetische fragmenten opvangen (bijv. Magnetisch roestvrij staal). Zowel de afmetingen als het ontwerp van het magneetrooster kunnen worden aangepast aan de wensen van de klant.
Hoe wordt het magnetische rooster gereinigd?
Schoonmaken gaat heel gemakkelijk en snel dankzij de telescopische buizen. Tijdens het reinigen worden de magnetische kernen handmatig uit de roestvrijstalen buizen gehaald en vallen de Ferro deeltjes van de roestvrijstalen buizen
Belangrijkste voordelen van de MR-TT Roostermagneet
Toepassingen

Vragen? Stel ze aan Taeke
Heeft u een specifieke vraag over de MR TT Roostermagneet of wilt u advies? Ik help u graag.


Wat opdrachtgevers
over ons zeggen
Alle projectenOver Sollau
Jansen Control Systems is vertegenwoordiger van SOLLAU in Nederland. Dit Tsjechisch bedrijf produceert diverse soorten magneetscheiders voor toepassingen in de voedingsindustrie en tal van sectoren daarbuiten. Neem vrijblijvend contact met ons op voor advies over SOLLAU metaalscheiders.
Meer informatieAanmelden nieuwsbrief
Machine updates, de nieuwste innovaties en meer!









